• GARNITURY

W szafie każdego mężczyzny powinien wisieć chociaż jeden garnitur. Za klasykę w biznesie uznaje się trzy kolory - granatowy, szary i grafitowy. Jeśli masz wybrać - kup granatowy, bo na pewno będzie on uniwersalny. Najlepiej wybrać taki bez wzorów oraz z gładką fakturą materiału. Koniecznie musi być on dopasowany do sylwetki i lepiej, żeby był jednorzędowy. Marynarka powinna być dopasowana, a spodnie nie mogą zwijać się na butach. Rękawy, powinny się kończyć około 1-2 cm od kości nadgarstka, tak aby widać było odrobinę koszuli.

Nie od dziś wiadomo, że dodatki czynią cuda. Małe drobne elementy potrafią odświeżyć całą stylizację, dodać odrobinę elegancji lub przeciwnie – nadać marynarce trochę nonszalanckiego ducha. Mucha, krawat, poszetka, zapinki do garnituru. Garnitur dla mężczyzny jest tym świętym atrybutem mody, co dla kobiet mała czarna sukienka. Przed zakupem marynarki warto zwrócić uwagę na fason oraz rozmiarówkę modelu. Kolor oraz wzory również mają ogromne znaczenie. W szafie najlepiej posiadać kilka marynarek o różnej kolorystyce.

Minęła moda na garnitury, które swoim kształtem i objętością dodawały panom ciała. Luźne, obszerne marynarki z poduszkami w ramionach, odeszły do lamusa. Teraz modne są garnitury przylegające do ciała i podkreślające jego sylwetkę. Modelowanie kształtu garnituru odbywa się przez dobór odpowiednich materiałów i wzorów.

Aby garnitur zachował dobry wygląd, trzeba go odpowiednio przechowywać. Ubrania tego typu powinny wisieć na szerokich wieszakach, dopasowanych długością ramion do rozmiaru marynarki. Spodnie powinny być powieszone na wieszaku z zaciskami, w które wkłada się końce nogawek. Garnitury nie mogą być bardzo ściśnięte, a przed włożeniem do szafy, należy przeczyścić je szczotką do ubrań, wykonaną z naturalnego włosia.

Garnitury Brodnica Tanie garnitury brodnica tanie garnitury sklep internetowy

Godziny otwarcia od 9-18 w sobotę od 9-14 

Zapraszamy do Centrum Handlowego ROBI - poziom drugi

Telefon 509 065 003

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia
  • Promocje