• Rolety

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia

Regulowana osłona okna przyda się zawsze. I to niezależnie od tego, czy mieszkanie jest mocno nasłonecznione czy narażone na wścibskie spojrzenia sąsiadów. Główną zaletą rolet okiennych jest wygoda użytkowania. Są lekkie, łatwo je zwinąć i rozwinąć, można przebierać w kolorach i stopniach zacienienia. Rosnąca popularność rolet sprawia, że producenci rozwijają ofertę rolet na różne okazje.

I tak można kupić zwykłe gładkie rolety (jednokolorowe lub z nadrukiem), cieńsze minirolety zasłaniające samą szybę okienną, czy modele z podkładem z folii aluminiowej, które lepiej odbijają ciepło. Do tej grupy zaliczają się także rolety dzień-noc, skonstruowane z podwójnego pasa tkaniny - naprzemiennie zaciemniającej i przepuszczalnej. Zależnie od ustawienia pasów względem siebie mamy większe lub mniejsze zaciemnienie przy zasłonięciu całego okna.

Na rynku możemy znaleźć także plisy – zainstalowane na pionowych prowadnicach regulowane przesłony, którymi można dowolnie manipulować, rolety rzymskie, które składają się w eleganckie falbanki, tworząc ostatecznie dekoracyjny lambrekin i rolety pionowe (choć te kojarzą się zwykle z wystrojem okien biurowych), które podnoszą optycznie sufit i akcentują przestronność wnętrz.

Rolety, które doskonale komponują się w domowych wnętrzach, zyskują obecnie coraz większą popularność ze względu na swoje niewątpliwe walory estetyczne i użytkowe.

  • Promocje