• Usługi maglownicze

Usługi maglowania znakomicie sprawdzają się w przypadku obrusów, pościeli, zasłon, czyli materiałów o większych formatach, których nie da się wyprasować w klasyczny sposób lub takich, których prasowanie byłoby zbyt uciążliwe. A dlaczego warto skorzystać z maglowania i co nam ono zapewnia?

- dokładna dezynfekcja tkanin – maglowanie, czyli działanie na materiał z maksymalnie wysoką temperaturą, pozwala na neutralizację alergizujących związków zawartych w niektórych detergentach stosowanych przy praniu, które mogą wywoływać reakcje uczuleniowe, zwłaszcza na skórze dzieci

- usunięcie z materiałów bakterii i drobnoustrojów – dotyczy to przede wszystkim roztoczy bytujących między innymi na zasłonach, prześcieradłach lub poszewkach, dla których materiały te stanowią najkorzystniejsze środowisko naturalne.

Warto pamiętać, że korzystanie z usług profesjonalnej pralni oraz maglowanie wydłuża żywotność materiału, dzięki czemu rzadziej się on rwie i przeciera, a także ułatwia jego przechowywanie oraz podnosi walory estetyczne.

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia
  • Promocje