• Usługi podstawowe

Usługi podstawowe to pranie wodne, pranie chemiczne, Aquasec, prasowanie, magiel, a także czyszczenie dywanów.  

Pranie wodne, czyli pranie za pomocą wody, z użyciem delikatnych detergentów, z odpowiednią temperaturą wody i dostosowaną długością prania, zapewni nieskazitelną czystość wszystkim tekstyliom.

Pranie chemiczne rekomendowane jest do szerokiej gamy tkanin, astosowany do tego procesu rozpuszczalnik jest odzyskiwany, filtrowany i ponownie wykorzystywany w następnym cyklu czyszczenia.Cały proces czyszczenia chemicznego jest w 100% ekologiczny. Wynika to z faktu, że podczas niego do środowiska nie dostają się żadne opary, czy innego rodzaju resztki rozpuszczalnika organicznego.Pranie chemiczne jest często jedynym rozwiązaniem na pozbycie się plam z konkretnych materiałów i jest to metoda niezwykle skuteczna.

Aquasec to nowoczesna i ekologiczna alternatywa dla prania chemicznego, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwanie plam, a odzież pozostawia świeżą i miękką.

Prasowanie odbywa się za pomocą specjalnych żelazek parowych, które ogrzewane są wyłącznie przepływającą pod określonym ciśnieniem parą wodną. Wytwornice pary pracują pod wysokim ciśnieniem, przy którym możliwe jest prasowanie w temperaturze jedynie 130 °C. To idealne warunki do prasowania rzeczy delikatnych. Przy takiej metodzie, część ciepła jest również emitowana do otoczenia, dlatego też faktyczna temperatura prasowania jest jeszcze niższa.

Maglowanie to nic innego, jak prasowanie w wysokiej temperaturze, które jest skuteczniejsze od prasowania żelazkiem. Maglowaniu poddawane są po praniu na ogół większe sztuki bielizny – pościel, obrusy, ręczniki, zasłony, tzn. takie, których prasowanie żelazkiem byłoby uciążliwe i nieefektywne.Wymaglowana pościel daje uczucie niespotykanej świeżości, wydłuża jej żywotność i podnosi walory estetyczne.

Czyszczenie dywanów to kompleksowa usługa, która jest połączona z zabezpieczeniem dywanu przed wilgocią i roztoczami. Cykliczne odkurzanie dywanów pozwala na usunięcie w pewnej części zanieczyszczeń stałych (piasek, okruchy, włosy). W trakcie użytkowania na powierzchni dywanów zbierają się jednak też zabrudzenia tłuste oraz zabrudzenia stałe nierozpuszczalne, niemożliwe do usunięcia w czasie odkurzania. Powierzchnia zewnętrzna dywanu staje się zbita, twardnieje i odkurzanie nie jest po pewnym czasie efektywne. Nagromadzony kurz i brud w głębi dywanu jest możliwy do usunięcia podczas czyszczenia dywanu metodą dogłębną na wskroś.

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia
  • Promocje