• GARNITURY KARNISZE ROLETY ZASTAWA STOŁOWA

Numer telefonu: 509 065 003

Jak kupić męski garnitur, by być zadowolonym z zakupu? To wcale nie jest takie proste. Należy pamiętać o tym, że nie każdy garnitur będzie pasował do każdego typu sylwetki. Mężczyźni o postawnej sylwetce, czy o szerokim rozstawieniu ramion, powinni wybierać marynarki o stosunkowo szerokich klapach. Nogawki spodni również nie powinny opinać nóg i powinny być proporcjonalnie szerokie. Jeśli charakteryzujesz się niskim wzrostem i tęgą budową ciała, warto również zrezygnować z mankietów u spodni. Mężczyźni charakteryzujący się szczupłą sylwetką, powinni dobierać marynarki garniturowe z proporcjonalnymi do ich sylwetki klapami. Podobnie jest ze spodniami, te powinny być stosunkowo wąskie, ale nie powinny być obcisłe, gdyż w ten sposób dodatkowo można uwypuklić mankamenty sylwetki.

Wybierając garnitur, warto również mieć na uwadze rodzaj i kolor tkaniny. Jeśli strój ten będzie noszony jedynie na specjalne okazje, będzie pierwszym i ostatnim garniturem, warto postawić na uniwersalny wzór i kolor. Najlepiej, gdy będzie on w kolorze granatowym lub w kolorze szarym. Posiadając już w swojej szafie odpowiedni garnitur, warto pamiętać o dodatkach.

Jeżeli garnitur ma zbyt długie nogawki lub nie do końca leży jak trzeba, skorzystaj z naszych usług poprawek krawieckich, które pomogą sprawić, że garnitur będzie leżał idealnie.