• Kategorie
  • Parametry
  • TOY PLANET

Brak produktów do wyświetlenia

Sklep Toy Planet ma w swojej ofercie szeroki asortyment zabawek, artykułów szkolnych oraz akcesoriów dla dzieci w wieku 0–12 lat. Stałą ofertę sklepu stanowią produkty renomowanych firmy m. in.: Lego, Mattel, Fisher Price, Hasbro, Playmobil, Simba, Dickie, Dumel, Siku, Schleich, Smoby, Hape, Russel, Trefl, St. Majewski, Derform, Herlitz, Canpol i wiele innych.

Wszystkie oferowane produkty posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa. Miła i przyjazna obsługa jest nastawiona na potrzeby klientów i sprawia, że klient nie jest anonimowy i czuje się wyjątkowo. Najważniejszym celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta, tego który stawia na klasyczne tradycyjne wzornictwo, a także tego który poszukuje nowych i niepowtarzalnych produktów.

Sklep TOY Planet wyróżnia gwarancja najwyższej jakości produktów, ich bezpieczeństwo oraz świetnie wyszkolony personel, który doskonale rozumie potrzeby najmłodszych oraz ich rodziców. Oferowany asortyment jest odpowiednio przemyślany, tak aby jak najlepiej dbać  o rozwój, komfort i dobre samopoczucie każdego dziecka.

Toy Planet Brodnica zabawki Brodnica

Godziny otwarcia od 9-18 w sobotę od 9-14 

Zapraszamy do Centrum Handlowego ROBI - poziom pierwszy 

Telefon 530 540 107