• Narzuty pikowane

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Pikowane narzuty na łóżko są idealnym rozwiązaniem na okres zimy. Wypełnione dodatkową włókniną sprawia, że będziemy spać spokojnie nawet w najmroźniejszą noc. Takie narzuty są obecnie najbardziej popularnym modelem. Narzuty dwustronne pikowane mogą z dwóch stron wyglądać dokładnie tak samo lub mieć analogiczny wzór. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są dwukolorowe pikowane narzuty na łóżko, dzięki którym w szybki sposób możemy odmienić wnętrze.

Narzuta - przede wszystkim - powinna być praktyczna, czyli łatwa w utrzymaniu. Jeżeli jest wykonana z wysokiej jakości tkanin, z powodzeniem możemy sami prać ją w pralce. Narzuta pełni także funkcję dekoracyjną, dlatego przy zakupie zastanówmy się nad kolorem oraz krojem. Ważne, by ich odcień współgrał z wystrojem pomieszczenia lub przeciwnie - stał się oryginalnym, wyróżniającym się akcentem.

Kiedy wybierzemy już idealny fason, zmierzmy dokładnie łóżko. Istnieją dwa sposoby nakrycia - wierzchnie, sięgające do podłogi, bądź założone pod materac. W przypadku pierwszej opcji istotna jest szerokość i długość łóżka oraz wysokość od podłogi do górnego krańca materaca, drugiej - wszystkie trzy wymiary materaca. Na koniec warto dodać kilka centymetrów zapasu, ponieważ pościel leżąca na łóżku unosi narzutę.

  • Ostatnio oglądane produkty