• Kategorie
  • Szukaj
  • Kawa JURA

Po otwarciu JURAworld of Coffee, marki własnej JURA, kolejnym krokiem rok później, w 2007 r., stała się własna palarnia kawy. To tam do dzisiaj codziennie świeżo wypala się ziarna, wykorzystując metodę tradycyjną. Wybrane ziarna kawy są delikatnie palone tradycyjną metodą bębnową. Przy tym cały proces jest uważnie obserwowany. Cel: idealny stopień wypalenia. W efekcie wyjątkowe mieszanki kawy są pełne harmonijnych smaków. Dokładnie takie, jakie powinny być do automatycznych ekspresów do kawy JURA.

Manufaktura kawy ukryta za szybą umożliwia produkcję kawy najwyższej jakości i oferuje bezpośredni podgląd procesu palenia, podczas którego początkowo neutralne w smaku i zapachu surowe ziarna kawy rozwijają tysiące różnych aromatów. Kawy ziarniste Jura to mieszanka wyselekcjonowanych ziaren najwyższej jakości. Każde ziarno jest poddawane specjalnym procesom, aby możliwe było wydobycie z niego pełni smaku i aromatu. Eksperci z marki Jura dbają o to, aby przygotowywanie kawy odbywało się w sposób absolutnie naturalny. 

Jura w swojej ofercie posiada różne rodzaje kaw, dlatego też z całą pewnością każdy miłośnik kawy znajdzie tu coś dla siebie - także wysokiej jakości kawę bezkofeinową.