DEKORACJE ŚWIĄTECZNE Liczba produktów: 680

Kategorie
Filtruj

Dekoracje świąteczne wcale nie muszą oznaczać niebotycznych wydatków czy wielogodzinnych przygotowań. A za to ile dają frajdy i uroczego wystroju każdemu domowi. Pomysły na ozdoby świąteczne są różne. Do wyboru są figurki, zawieszki, ozdoby na okno na ścianę i na stół. Zarówno oryginalne, jak i proste dekoracje świąteczne wprowadzą do domu niepowtarzalny klimat. Ustawione na komodzie, regale, szafce, stoliku czy na stole, będą pięknie się prezentować. Czasem wystarczą miękkie tkaniny, nastrojowe światło i klimatyczne ozdoby i już mamy święta w domu.

Świąteczne dekoracje to także oprawa stołu. Piękny obrus, kolorowe podkładki, świąteczny stroik, czy piękna zastawa. Świąteczne wnętrze może nabrać też bardziej eleganckiego stylu z odrobiną ekstrawagancji, ozdobionego welwetem, jedwabiem i brokatem, lub bardziej subtelnego i zredukowanego do eleganckiego minimum, które dopełni przezroczyste delikatne szkło, błyszczące metaliczne dodatki i delikatne ozdoby.

Nie zapominajmy o tym, że dekoracje także ulegają modowym trendom. Prostota i naturalność wymaga wysokiej jakości materiałów, spokojnych kolorów i prostej struktury. Nowoczesne dekoracje często przybierają abstrakcyjne formy. Najczęściej mają mieniące się powierzchnie, w odcieniach srebra lub w metalicznych barwach. Styl boho to mieszanina elementów luksusowych z codziennymi. Tu można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i obfitość kolorów i kształtów. W tym stylu sprawdzają się złoto, fiolety i ciemne czerwienie. Dekoracje klasyczne wiążą się z tradycją i tradycyjnymi formami. 

A w jakim stylu będą modne w tym roku? Zobaczymy.