Garnitur ślubny, jaki wybrać?

2019-02-19 12:00:00
Garnitur ślubny, jaki wybrać?

Bierzesz ślub w 2019 roku?
Nie wiesz jaki garnitur będzie odpowiedni?

Spróbujemy Ci pomóc

Garnitur ślubny to jednak „temat morze…”. Przybiera on wiele form i faktycznie można się nieźle pogubić. Dlatego warto nas odwiedzić, nasi handlowcy służą fachową poradą, a za pośrednictwem naszej pracowni krawieckiej dopasujemy garnitur tak, abyś czuł się komfortowo i wyglądał jak „Młody Bóg”

Okres przygotowań do ślubu to wielkie wyzwanie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Każde z was chce wyglądać wyjątkowo, jest to przecież najważniejszy dzień w Waszym życiu. Kochani, nie należy zwlekać do ostatniej chwili. Poszukiwania warto zacząć dużo wcześniej.

Na naszym rynku jest wiele marek, które oferują stylowe garnitury ślubne i z pewnością coś przypadnie Ci do gustu. Jedno jest pewne garnitur musi dobrze komponować się z suknią ślubną Panny Młodej. Nie obędzie się więc bez konsultacji w tej sprawie z przyszłą żoną (lepiej to zrób

-najpopularniejsze w ostatnich czasach stały się garnitury ślubne w kolorze granatowym lub niebieskim. Nie bez przyczyny- kolory te bardzo łatwo komponują się z bielą sukni ślubnej. Jest to też ciekawa alternatywa dla czerni, która mogła nam się znudzić. I co najważniejsze granat i niebieski są kolorami pasującymi niemal do każdej innej barwy. Do wyboru masz garnitury gładkie, klasyczne lub bardziej stylowe modele okraszone delikatną kratą. Granatowa marynarka bardzo ładnie łączy się z białą koszulą, tworząc elegancką i wytworną formę. Jednak jeśli jesteś nieco odważniejszy i bardziej wyluzowany to możesz dokonać połączenia granatu z różem, beżem a nawet z czerwienią. Wszystkie te koszule będą prezentować się bardzo dostojnie w połączeniu z klasykiem, jakim jest granatowa marynarka.

-jeśli jesteś zwolennikiem spokojniejszych stylizacji, ale nie chciałbyś wystąpić w czerni (pamiętaj o konsultacji z przyszłą żoną - to świetnym rozwiązaniem dla ciebie będzie garnitur ślubny utrzymany w szarej kolorystyce. Jasne odcienie świetnie sprawdzą się zarówno latem jak i w okresie zimowym. W okresie zimowym najlepszym jednak wyborem będzie garnitur grafitowy. Dla ożywienia całości warto wykorzystać kolorowe dodatki (krawat, poszetka, kolorowe spinki, itp.) w mocniejszych tonach. Jakie buty? Najlepiej czarne lub w odcieniach bordo

-coraz bardziej popularne, choć stosunkowo nowe stają się trendy dwukolorowe, czyli połączenie kontrastujących ze sobą kolorów. Nowoczesny garnitur ślubny to zestawienia : granat z beżem lub bordo z szarością do tego klasyczna, biała koszula. Jeśli chodzi o obuwie to koniecznie klasyczne i stonowane.

Mamy nadzieję, że choć trochę pomogliśmy.
Jak wspominaliśmy na początku, nasi handlowcy bardzo chętnie doradzą i pomogą w doborze odpowiedniego stroju na ten wyjątkowy dzień.

Zapraszamy serdecznie

 

Autor:Centrum Handlowe ROBI