• VOBIS

To jedna z najstarszych i najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku polskim, Początki działalności sieci sklepów sięgają 1992 roku, kiedy to otworzono pierwsze salon. Od tego roku firma zajmuje się sprzedażą produktów z kategorii m.in. komputery, urządzenia mobilne, sprzęt RTV oraz AGD. Stale poszerza swoje portfolio, współpracując z największymi producentami branży elektronicznej. W 2006 r. pod marką Vobis uruchomiony został sklep internetowy vobis.pl. Jest on jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie sklepów internetowych. Aktualnie marka Vobis prowadzi również sprzedaż stacjonarną w sklepach partnerskich sieci Vobis Partner.

 

Nasza oferta

Sklep internetowy Vobis posiada w swojej ofercie produkty z branży IT, multimediów, GSM, RTV oraz AGD. W swoich założeniach stawia na łatwość i szybkość zakupu, przyciągając klientów designem sklepu, ergonomią i jednocześnie dużymi możliwościami mechanizmów umożliwiających dokonanie transakcji online. Firma oferuje również dedykowane portfolio produktowe dla partnerów biznesowych takich jak notebooki, smartfony, urządzenia sieciowe. Dodatkowo marka Vobis projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt pod własną marką, głównie komputery stacjonarne.

 

Dlaczego właśnie my?

Staramy się być najlepsi

Bycie jednym z wielu dobrych przestało przynosić nam satysfakcję. Szukamy czegoś więcej, bo chcemy być najlepsi. Staramy się prześcignąć konkurencję i stanąć na podium. Tylko wtedy będziemy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższy standard obsługi. Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją.

Jesteśmy fachowcami, pomożemy w wyborze

Nasz zespół składa się z niezwykle ambitnych ludzi, którzy świetnie znają się na tym, co robią. W trakcie szkoleń uzyskali niezbędną wiedzę i są perfekcyjnie przygotowani do obsługi klientów. Bycie dobrym handlowcem to dewiza wielu sprzedających. Naszą dewizą jest bycie wirtuozem sprzedaży, dlatego warto korzystać z naszej pomocy. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszą infolinią. Nasi niedoścignieni sprzedawcy pomogą wybrać sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie sugestie dotyczące usprawnienia działalności naszego sklepu.

Inni mają dużo, my mamy więcej

W naszej ofercie znajdują się produkty najbardziej znanych i cenionych producentów branży elektronicznej. Oferujemy najnowsze produkty i usługi renomowanych światowych marek z dziedziny zaawansowanych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych, fachowe doradztwo oraz serwis. Codziennie poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości, aby zapewnić jeszcze większy wybór oraz stały dostęp do najnowszych technologii.

U nas będzie najtaniej

Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o satysfakcję klientów z zakupów. Regularnie przygotowujemy także kolejne promocje i przedsprzedaże, oferując najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje. Wśród nich znajduje się m.in. Gorący Strzał - promocja, w której dwa razy dziennie można zgarnąć bestsellerowe produkty w obniżonych cenach. Pełna lista aktualnych promocji znajduje się w zakładce Wszystkie nasze promocje.

Gwarantujemy bezpieczne zakupy

Poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy także całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe, które klienci udostępniają nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji. W przypadku pytań lub problemów z zakupionym u nas sprzętem nasz Dział Wsparcia Technicznego udzieli szybkiej i fachowej pomocy. Do wszystkich sytuacji podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zapewnić jak najlepsze rozwiązanie.

 

Sklep Vobis Brodnica 
(C.H. ROBI) 

  1. Wincentego Pola 6
    87-300 Brodnica

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek – Piątek 09:00-18:00 
Sobota 09:00-14:00 
e-mail: brodnica@vobis.pl 
tel: (+48) 509 065 002 

Brak artykułów do wyświetlenia