Wybierając prezent dla kobiety, powinniśmy pamiętać o tym, by nie był on za bardzo praktyczny. Nie wolno też myśleć o kobietach zbyt  stereotypowo. Jest tyle ciekawych rzeczy, które mogą sprawić frajdę i będą jednocześnie oryginalne. A oto kilka pomysłów.

 - Wszystkie kobiety uwielbiają świeczki i lampki. Naprawdę, wszystkie. Świeczki muszą być kolorowe, pachnące i jak największe. Zapachów jest mnóstwo, wystarczy tylko wybrać.

 - Etui na komórkę szczytem oryginalności nie jest – większość z nas albo je już ma, albo uważa za rzecz zbędną. Ale etui nadzwyczaj efektowne, to już zupełnie inna sprawa. Dobrym pomysłem może być także etui na tableta.

 - Dobrym pomysłem będą rośliny
pomagające walczyć ze skutkami zanieczyszczeń. Jedną z nich jest skrzydłokwiat. Choć roślina nie usunie wszystkich zanieczyszczeń, jest w stanie poprawić jakość powietrza w pomieszczeniu. Trzeba tylko pamiętać o umieszczeniu jej w miejscu o odpowiednim nasłonecznieniu i o regularnym czyszczeniu liści z kurzu.

 -
Zegarki luksusowe, sportowe, eleganckie i casualowe – to jeden z najbardziej uniwersalnych pomysłów na prezent, który możemy dostosować zarówno do okazji, jak i do osoby. Zegarki z bransoletą w odcieniu złota lub srebra oraz migoczącą drobnymi kryształkami kopertą z pewnością oczarują niejedną kobietę.

 - Słuchawki - jakość dźwięku to jeden z najważniejszych parametrów, który ma znaczenie podczas wyboru słuchawek, zakup odpowiedniego modelu zależy jednak również od ich przeznaczenia.

 - Kawiarka lub french press to wspaniały sposób, aby w domowym zaciszu przygotować pyszne w smaku espresso. Zwolenniczkom herbaty przyda się natomiast zaparzacz lub porcelanowy imbryk do przyrządzania pysznego herbacianego naparu. Dobrym pomysłem może być także pyszna kawa.

 - Technologia na stałe zagościła w naszych domach. Niemal każdy ma dziś własny smartfon, a zdecydowana większość ludzi korzysta także z laptopa lub tabletu. Wciąż jednak możemy obdarować bliską osobę urządzeniem, którego jeszcze nie posiada, a które znacznie uprzyjemni jej życie. Świetnym gadżetem są na przykład inteligentne zegarki – smartwatche, które kompatybilnie współpracują ze smartfonami.

 - Najbardziej na świecie kobiety uwielbiają kompletnie niepotrzebne rzeczy. I tutaj już niestety trzeba pomyśleć samemu: co kompletnie niepotrzebnego może chcieć Wasza Pani?