• Materac AMERIKA MULTIPOCKET 200x200 cm

Pokrowiec M&K foam
Twardość
3328.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 5 dni

Materac Amerika Multipocket 200x200 cm

Materac Amerika Multipocket to materac wykonany ze sprężyn kieszonkowych typu Multipocket, obłożonych z jednej strony warstwą pianki termoelastycznej, z drugiej zaś pianką wysokoelastyczną. Zastosowanie węższych sprężyn sprzyja lepszej elastyczności punktowej, lepszemu podparciu, a zewnętrzne warstwy zapewniają przyjemne dopasowanie do sylwetki. Model Amerika Multipocket zainteresuje poszukiwaczy materaca o zróżnicowanej budowie.

Najważniejsze cechy materaca Amerika Multipocket

  • daje dobre podparcie dla kręgosłupa
  • ze względu na zastosowanie pianki temormoelastycznej, materac jest bardzo komfortowy
  • sprężyny Multipocket działają punktowo nie przenosząc drgań w inne rejony materaca
  • jest dwustronny, co zwiększa jego trwałość
  • klient decyduje o wyborze stopnia twardości materaca-H2 lub H3
  • materac może występować w wersji jednopolowej lub siedmiopolowej
  • sami możemy wybrać jeden pokrowiec z kilkunastu dostępnych opcji
  • pokrowce na materac można prać
  • materac wyprodukowano z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH

Budowa materaca Amerika Multipocket

Pianka termoelastyczna na wierzchu materaca jest niezwykle plastyczna, pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa pozwalając na jego ergonomiczne ułożenie. Doskonałe podparcie jest podstawą wysokiego komfortu snu. Gęstość pianki termoelastycznej ok 80 kg / m3

Sprężyna Multipocket Sprężyny kieszeniowe przyczynia się do punktowego podparcia każdego centymetra ciała. Umieszczone są w osobnych kieszeniach gwarantując stabilność i niezawodność ich działania, a także poprawiają obieg powietrza w materacu.

Pianka wysokoelastyczna pianka Kaltschaum o zwiększonej sprężystości pod wpływem ciężaru dopasowuje się do kształtu ciała osoby śpiącej. Zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. Krótszy proces produkcji pianki pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Gęstość pianki wysokoelastycznej ok 40 kg / m3

Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Wymiar materaca 200x200 cm

Sprężyna 1000s

Sprężyna kieszeniowa zbudowana z wysokogatunkowego drutu, każda znajduje się w pojedynczej, oddzielnej kieszeni. Dzięki temu, materac zyskuje na elastyczności i zwiększa się punktowe podparcie użytkownika. W 1m2 materaca znajduje się ok. 482 sprężyny.

Siatka tapicerska

Siatka tapicerska spełnia rolę ochroną dla wewnętrznych warstw materaca, wpływa na jego wytrzymałość.

Pianka termo

Pianka termoelastyczna jest niezwykle plastyczna, pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa pozwalając na jego ergonomiczne ułożenie. Doskonałe podparcie jest podstawą wysokiego komfortu snu.

Pianka wysokoelastyczna

Wysokoelastyczna pianka Kaltschaum o zwiększonej sprężystości pod wpływem ciężaru dopasowuje się do kształtu ciała osoby spoczywającej. Zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. Krótszy proces produkcji pianki pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

Gęstość

Gęstość pianki termo w materacu Amerika to ok80kg/m3.

Gęstość

Gęstość pianki wysokoelastycznej w materacu Amerika to ok40kg/m3.

H2, H3

Klient decyduje o stopniu twardości materaca. W materacu o twardości H2 zastosowano sprężynę rekomendowaną dla użytkowników o wadze do 80 kg. W materacu o twardości H3 zastosowana została sprężyna optymalna dla użytkowników o wadze powyżej 80 kg.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

Wysokość materaca

Materac Amerika ma wysokość około 20cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Pokrowiec Flora

Pokrowiec Flora wykonany z materiału obiciowego (35% wiskoza tencel, 60% poliester, 5% elastan), niepikowanego. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC. Bardzo dobrze odprowadza wilgoć, działa antybakteryjnie i regeneracyjnie, wspomaga ukrwienie. Posiada doskonałe właściwości regulacji temperatury oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.

Pokrowiec Szmaragd

Pokrowiec Szmaragd wykonany z materiału obiciowego (30% wiskoza, 65% poliester, 5 % elastan), niepikowanego. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC. Bardzo dobrze odprowadza wilgoć, działa antybakteryjnie i regeneracyjnie, wspomaga ukrwienie. Posiada doskonałe właściwości regulacji temperatury oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
NEGOCJUJ CENĘ