Materac SPACE 1000 120x200 cm

3560.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Pokrowiec M&K foam:
szt.
Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 5 dni

Materac Space 1000 120x200 cm

Space 1000 Space 1000S produkcji M&K Foam Koło to materac o wysokości ok. 25 cm (w zależności od rodzaju pokrowca) został skonstruowany z wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych 1000S, umieszczonych w indywidualnych kieszonkach o średnicy 39 mm. Na jednej stronie materaca umieszczono 5-centymetrową warstwę pianki termoelastycznej, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury, gwarantując niezrównany komfort snu. Z kolei na drugiej stronie materaca zastosowano 5-centymetrową warstwę lateksu o wysokiej gęstości, która zapewnia optymalne wsparcie i komfort w czasie snu. Materac posiada udowodnione właściwości antygrzybiczne, antyroztoczowe i antybakteryjne, a także charakteryzuje się długotrwałą trwałością. Wzmocnienie konstrukcji materaca oraz poprawa jego wentylacji uzyskana została dzięki zastosowaniu obustronnej siatki tapicerskiej. Ułatwienie utrzymania materaca w czystości zapewnia zamek błyskawiczny, który pozwala na łatwe zdjęcie i pranie pokrowca.

Najważniejsze cechy materaca Space 1000

 • daje doskonałe podparcie dla kręgosłupa
 • zawiera lateks - plastyczny, dobrze podpierający, stabilizujący pracę materaca
 • Komfortowa warstwa pianki z pamięcią kształtu (memory foam)
 • stanowi środowisko niesprzyjające rozwojowi roztoczy, pleśni
 • zawiera sprężynę typu Multi Pocket - wiele sprężyn o małej średnicy, działających punktowo
 • ze względu na solidną sprężynę i grubszą warstwę lateksu, materac poradzi sobie ze zróżnicowaną wagą dwójki użytkowników
 • jest dwustronny, co zwiększa jego trwałość
 • sami możemy wybrać jeden pokrowiec z kilkunastu dostępnych opcji
 • pokrowce na materac można prać
 • materac wyprodukowano z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH
 • producent nie sugeruje twardości, z naszego długoletniego doświadczenia wynika, że materac mieści się w twardości H2

Budowa materaca Space 1000

Lateks mineralny - 5 cm warstwy oddychającego, przewiewnego materiału. Lateks jest środowiskiem niesprzyjającym rozwojowi roztoczy, pleśni itp. dzięki czemu jest bardzo dobrym wyborem dla alergików.

Sprężyny multipocket 1000s wykonane z wysokogatunkowego drutu zapewniają zwiększoną ilość punktów podparcia ze względu na swoją małą średnicę. Umieszczone są w osobnych kieszeniach gwarantując stabilność i niezależność ich działania, a także poprawiają obieg powietrza w materacu.

Pianka termoelastyczna 5 cm – solidna warstwa komfortowej i ‘inteligentnej’ pianki z pamięcią kształtu ciała. Reaguje na naturalne ciepło ludzkiego ciała i stopniowo dopasowuje się niczym forma. Daje wrażenie otulenia i puszystości, jest całkowicie bezuciskowa.

Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Parametry:
Wymiar materaca:
120x200 cm

Pokrowiec Anti-stress

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 35 % tencel – wiskoza wysokiej jakości, 57 % poliester, 8% elastan. Gramatura 450 g/m2. Zawiera jony srebra. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania optymalnej higieny spania. W wybranych modelach materacy w pokrowcu stosuje się dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest miły w dotyku, posiada powłokę antystresową. Bardzo szybko odprowadza wilgoć. Ma doskonałe własności regulacji temperatury, zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Ponadto dzięki zastosowanym jonom srebra rozładowywane są nagromadzone ładunki elektrostatyczne.

Pokrowiec Impuls

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 35 % tencel – wiskoza wysokiej jakości, 58 % poliester, 7 % elastan. Gramatura 450 g/m2. Zawiera jony srebra. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania optymalnej higieny spania. W wybranych modelach materacy w pokrowcu stosuje się dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec gładki i miły w dotyku, bardzo dobrze odprowadza wilgoć. Posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne oraz doskonałe własności regulacji temperatury. Ponadto dzięki zastosowanym jonom srebra rozładowywane są nagromadzone ładunki elektrostatyczne.

Pokrowiec Kaszmir

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 76% poliester, 22% viskoza wysokiej jakości, 1% kaszmir, 1% elastan. Gramatura 580 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania odpowiedniej higieny spania. W wybranych modelach materacy w pokrowcu stosuje się dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest miły w dotyku i bardzo dobrze odprowadza wilgoć. Równomierna struktura włókna tworzy znikomą powierzchnię narażoną na kontakt z zanieczyszczeniami. Ponadto pokrowiec posiada właściwości bakteriobójcze.

Pokrowiec Outlast

Pokrowiec wykonany jest z trzech części. Zewnętrzną górną tworzy materiał ze 100 % bawełny, o gramaturze 225 g/m2. Część wewnętrzna górna to tkanina WelingtonOutlast®. W pokrowcu zastosowano zamek rozdzielczy, umożliwiający zdjęcie i wypranie górnej części w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania odpowiedniej higieny spania. Dolna część pokrowca składa się z materiału wykonanego w 100 % z poliestru i nie nadaje się do prania. Pokrowiec bardzo dobrze odprowadza wilgoć, przejmuje nadmiar wytworzonego ciepła i oddaje go w razie potrzeby, przez co aktywnie wyrównuje wahania temperatury .W pokrowcu zastosowano Technologię Outlast® opracowaną pierwotnie dla NASA, która miała na celu wyprodukowanie materiału chroniącego astronautów przed wahaniami temperatur.

Pokrowiec Silver Lux

Skład surowcowy: 35 % wiskoza tencel, 58 % poliester, 7 % elastan. Pokrowiec Silver Lux niepikowany posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C. Właściwości: znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, a poprzez zastosowane jony srebra pokrowiec posiada własności antygrzybiczne i antybakteryjne.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
NEGOCJUJ CENĘ
Podpis:
E-mail:
NEGOCJUJ CENĘ: