• ŚPIWORKI DO SPANIA

Śpiworki do spania dla dzieci to ogromna wygoda zarówno dla dziecka, jaki dla rodziców. Dzięki nim maleństwo będzie miało zapewnione wszystko to, czego potrzebuje – ciepło, miękkość, wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Śpiworki do spania pozwalają utrzymać stałą temperaturę ciała bez ryzyka rozkopania się dziecka jak w przypadku tradycyjnej kołderki. Śpiworka mogą używać dzieci od urodzenia, jednak noworodki najlepiej zawijać w rożek. Śpiworki wyprodukowane są z różnych materiałów, przy czym do ulubionych należą bambus lub BIO bawełna. Produkty te spełniają normy ubrań dla dzieci do trzeciego roku życia, nie zawierają pozostałości pestycydów i chemikaliów. Są lekkie, aby podczas snu nie obciążały dziecka w łóżeczku. Jest wiele powodów używanie śpiworka, a wśród nich najważniejszymi są:

 - w śpiworku dziecko zawsze jest przykryte i nie ma ryzyka odkrycia i wychłodzenia

- w dobrze dopasowanym śpiworku dziecko śpi bezpiecznie, nie ma ryzyka przypadkowego zakrycia twarzy w przypadku używania kołderek i tradycyjnych kocyków

- jest zdrowy dla dziecka - nie krępuje ruchów dziecka, jest wygodny i zdrowy dla bioderek dziecka

- w dobrze dopasowanym śpiworku (właściwy rozmiar, właściwa grubość) redukuje się ryzyko przegrzania dziecka

- w przeciwieństwie do otulaczy śpiworki do spania dla niemowląt nie krępują ruchów

Dobrze wykonany śpiworek powinien być wykonany z wysokiej jakości materiału, najlepiej posiadającego certyfikat. Zamek w śpiworku powinien być odpinany w dół śpiworka, co umożliwi łatwe przewinięcie dziecka. Kształt śpiworka powinien umożliwiać swobodę ruchów nóżkami. Grubość śpiworka powinna być dopasowana do temperatury otoczenia. Wielkość otworów na główkę powinna być mniejsza od główki dziecka. Jego waga nie powinna przekraczać 10% masy ciała dziecka.


  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia
  • Promocje
  • Strefa okazji